NAGATO.PL i NAGATO.TV

NAGATO.PL

Strona poświęcona podróżom (ale nie tylko), która swój początek wzięła z cyklicznych publikacji na portalu JoeMonster. Umieszczane tam wpisy cieszyły się sporą popularnością i, co dla mnie jest znacznie ważniejsze, spotykały się z bardzo życzliwym odbiorem wymagającego i dość wybrednego audytorium. Teraz zamieszczone tam artykuły znajdziecie w rozszerzonej wersji w dziale podróże (zdjęcie nagłówkowe zawiera na górze informację o tym kiedy na JoeMonster opublikowany był tekst w wersji pierwotnej, wraz ze statystyką oglądalności oraz wybranymi dwoma lub trzema komentarzami jakie pod nim umieścili czytelnicy). Oczywiście systematycznie będą się tam pojawiać także nowe wpisy.
Chciałbym jeszcze podkreślić, że wszystkie wydarzenia (poza żartobliwymi, fantasmagorycznymi wstawkami), które opisuję w moich podróżniczych artykułach są prawdziwe.  W większości wypadków imiona osób, które spotykałem na swojej drodze zostały zmienione, co nie zmienia faktu, że zdarzenia z ich udziałem faktycznie miały miejsce.
W dziale varia pojawią się komunikaty, opowiadania, humoreski, a także komentarze czy przemyślenia niekoniecznie związane z podróżami.
W dziale filmy wkrótce znajdą się własne produkcje filmowe. Docelowo jego zawartość będzie przeniesiona i publikowana wyłącznie na nagato.tv.
Jeśli chcielibyście się czegoś ode mnie dowiedzieć, na przykład jak zorganizować taką podróż, na co zwrócić uwagę, jak kalkulować budżet, jak radzić sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami proszę pytajcie – odpowiedzi będą pojawiały się sukcesywnie w dziale pytania i odpowiedzi.

NAGATO.TV

Strona  (chwilowo nieaktywna), na której będą publikowane własne produkcje filmowe dotyczące historii Japonii oraz… a to niespodzianka.
Znajdziecie tu również  ciekawe materiały poświęcone różnym, niekoniecznie historycznym, wydarzeniom, oparte na prezentacjach jakie pokazuję w czasie spotkań konwentowych.

By